Student Still Academy of Osteopathy. Absolwent Fizjoterapii na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na Wydziale Promocji Zdrowia.

Fizjoterapia to moja życiowa pasja, która ukształtowała się dzięki przygodzie związanej ze sportem. Przez siedem lat trenowałem wyczynowo lekkoatletykę – rzut oszczepem. Liczne urazy, kontuzje
sprawiły, że zmuszony zostałem zakończyć karierę sportową, a tym samym przyczyniły do tego, że zainteresowałem się fizjoterapią, osteopatią, anatomią. Pomimo młodego wieku posiadam 6-letnie doświadczenie w leczeniu pacjentów. Przywracanie zdrowia, sprawia mi ogromną satysfakcję.
Poprzez liczne szkolenia, codzienne pogłębianie wiedzy, a także praktykę z pacjentami o zróżnicowanych dolegliwościach, rozwinąłem w sobie właściwe, globalne podejście do problemów zdrowotnych z jakimi borykają się pacjenci, na które ma wpływ cały szereg czynników. Poprzez dokładny wywiad i diagnostykę, staram się wykryć główną przyczynę dolegliwości bólowych, w konsekwencji dążę do ich usunięcia.
Jednym z moich wielu ulubionych rejonów anatomii człowieka jest kompleks barkowy. Bark to obszar podatny na wiele problemów w ludzkim ciele. Ma on powiązanie między innymi z emocjami, autonomicznym układem nerwowym, narządami wewnętrznymi. Wymaga szerokiego podejścia do leczenia i rozpoznania.
W obszarze mojego zainteresowania znajdują się również:
-kontuzje sportowe
– bóle głowy
-bóle kręgosłupa
-zaburzenia trzewne (reflux, bóle brzucha, problemy trawienne)